Background

Bizi Tanıyın

Hakkımızda

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Gebze Demir Ticaret, SDağlamlar Grup

Demir çelik sektöründe; İnşaat demiri fiyatları, demirin cinsine, kalitesine, miktarına ve piyasadaki fiyat dalgalanmalarına göre değişebilir. Sağlam Dmr olarak müşterilerimize uygun fiyatlar sunmayı hedefleyen bir şirket olup, Gebze'de inşaat demiri ve çelik hasır ürünleri fiyatları konusunda da müşterilerimize yardımcı olmayı amaçlamaktayız. SAĞLAM DMR olarak en önemli misyonumuz; müşterilerimize fiyat, teslimat hizmeti, ürün kalitesi, hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti konularında rakipsiz hizmet vermektir.
Ürünün siparişinden teslimatına kadar tüm süreçte verimli, etkin ve etkili bir hizmet sunumu gerçekleştirmek, Kaliteli ve zengin ürün çeşitliliğimizi deneyimimizle harmanlayarak müşteri memnuniyetini yüksek seviyelerde tutmak, Geniş satış ve dağıtım ağı ile Türkiye’nin her noktasına hizmet sumak, için varız.

Hakkımızda

Neden Bizi Seçmelisiniz?

1978 yılında merhum Salih Sağlam tarafından temelleri atılmış olan firmamız genel kural edindiği ‘en iyiyi en ucuza verme’ prensibi ile ticaret hayatına adım atmış olup, her geçen gün büyümeye devam etmektedir.  SAĞLAM GRUP bir aile şirketi olarak nesilden nesile ticaret hayatında varlığını sürdürmekle birlikte 20 yılı aşkındır Gebze'nin başarılı iş insanlarından biri olan ŞENOL SAĞLAM tarafından yönetilmektedir.

Gebze ve çevresindeki il ve ilçelerde demir, çelik ve inşaat adına tüm malzemelerle faaliyet göstererek adını markalaştırmıştır.

Kaliteli ürün, alanında uzman personel ve çalışma ahlâkının en kutsal olduğu bilincini devam ettiren şirketimiz, inşaat sektörünün öncülerinden biri olmayı başarmıştır.

Şirketimiz bir aile şirketi olup, Kocaeli ili, Gebze ilçesinde toptan ve perakende satışını sürdürmektedir.

Sağlam Demir